دانلود فیلم اولین تولد

این فیلم در دست ساخت منتظر فرزندی هستند پدر ایرانی و مادر امریکایی و درباره دختری آمریکایی به نام "کیت" است که پدر او از سناتورهای جمهوری خواه مجلس سنا و از مخالفان اصلی ایران میباشد و پسری ایرانی به نام بن که پدر او در ایران از مخالفان سر سخت آمریکا و هرگونه توافقی با آنها است. کیت و بن چند سالی است در آمریکا با هم ازدواج کرده و زندگی آرامی دارند تا اینکه مقابله دو پدر پیش می آید.

دانلود فیلم اولین تولد با لینک مستقیم و رایگان

دانلود فیلم جدید اولین تولد   نخستین ساخته ایرانی آمریکایی

لیست بازیگران تایین شد 

قسمتی از فیلم برداری در فرودگاه لس آنجلس به پایان رسید

 

توضیحاتی در باره این فیلم :

این فیلم یک ساخته مشترک بین ایران و امریکا هست و چندین بازیگر مطرح هالیوودی آمریکایی نیز در این فیلم حضور دارند .این فیلم ژانری کمدی دارا میباشد که کار های پیش تولید انجام شده و به زودی مقابل دوربین میرود با برنامه ریزی هایی که انجام شده است در ۴۰ جلسه فیلم برداری صحنه ای و میدانی به پایان میرسد.

در این فیلم بازیگر نقش بتمن که از بزرگترین و شناخته ترین بازیگران هالییودی است نیز حضور دارد همچنین یکی از بازیگران فرار از زندان نیز به ایفای نقش خواهد پردات و پیش بینی میشودکه فیلم بسیار خوب و پر طرفداری شود.

برای اولین بار بین ایران و هالیوود فیلم ساخته میشود و آقای علی عطشانی کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد  پیشتر این کارگردان فیلم هایی همچون «تلفن همراه رییس جمهور»، «استخوان آرزو» (در ایران با نام «یادم تو رو فراموش»)، «پوست موز» و «آقای الف» را در کارنامه دارد. فیلم «پاردایس» ۲۰۱۶ محصول مشترکی بین ایران و آلمان بود  را ساخته است و کارنامه درخشانی دارد.

 

از انجایی که این فیلم اولین ساخته بین ایران و امریکا است (ساخته بلند) از این رو اهمیت بسیار بالایی دارد و بازیگرانش از خاورمیانه و هالیوود هستند که میتواند مسیری برای همکاری بیشتر فیلم سازان ایرانی با خارجی و بلعکس ایجاد کند

به گذارش خبر گذاری هایی سینمایی  در این فیلم یکی ازافراد نیز نقش ترامپ را بازی میکند به نظر جالب باشد سکانس های مربوط به فرودگاه در لس آنجسل آمریکا به پایان رسید . هم چنین در این سکانس ها بازیگرانی چون بازی دنیز ریچارد، جی عبدو و نینا نائبی و تام برنگر  در فیلم برداری حاضر بودند . (تاریخ : ۲۳ مهر ماه ۱۳۹۶)

 

دانلود فیلم اولین تولد

عوامل ساخت فیلم :

لیست کامل نیست و به زودی لیست کاملی از عوامل افزوده میشود  اما عوامل اصلی که تایین شده اند به صورت زیر میباشد

کارگردان: علی عطشانی

اجرای صحنه: جو اشتویزن

طراح چهره پردازی: فرزانه زردشت – ریبا ورا

طراح هنری: صنم شیروانی

مدیر تولید: مایکا برندت

طراح لباس: کریستی لم

دستیار تهیه کننده : انوش صادق

نویسنده: مهدی علی میرزایی – سم خوزه – تارک زهدی

مدیر فیلمبرداری : نعیم صیرفی

صدابردار : کیل جاکوبسن

طراح صحنه : راین هنمن

دستیار اول کارگردان : تیم گاگلیاردو

 

 

عکس های فیلم

دانلود فیلم اولین تولد

فیلم اولین تولد با دوبله فارسی فیلم اولین تولد

دانلود فیلم اولین تولد

دانلود فیلم اولین تولد

فیلم جدید اولین تولد

بخش دانلود رایگان