دانلود فیلم مشمشه

می گن خدا خر رو شناخت واسه همون بهش شاخ نداد... حالا در این فیلم قرار است خر بازیگر شود و همین امر باعث بوجود آمدن موقعیت های خنده اور می شود.

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید مشمشه با لینک مستقیم کیفیت بالا

فیلم در مرحله پیش تولید به سر می برد

لینک دانلود فیلم مشمشه بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی درمورد وضعیت ساخت فیلم سینمایی مشمشه :

شاهد احمدلو که در سه سال پیاپی 84 تا 86 سه فیلم سینمایی ساخت که فیلم «چند میگیری گریه کنی؟» با بازی حمید لولایی و مرحوم منوچهر نوذری که این روزها سالگرد اوست… روحش شاد، شاخص ترین کار سینمایی شاهد است.

 

او حالا بعد از وقفه ای ده ساله می خواهد چهارمین فیلم خود را بسازد، البته در این مدت بیکار نبوده و چند سریال و تله فیلم ساخته و در چند سریال بازی کرده است.

 

این فیلم که همانطور که از اسمش پیداست نمی تواند بی ارتباط با حیوانات خصوصا اسب و الاغ باشد… بله در فیلم جدید احمدلو یک الاغ هم حضور دارد… مراقب باشید بیماری مشمشه بین انسان و حیوان مشترک است.

 

این فیلم که مثل سایر کارهای شاهد درون مایه طنز دارد 6 بازیگر اصلی خواهد داشت که به جز حمید گودرزی که حضورش قطعی است مذاکرات با سایر بازیگران و عوامل پشت صحنه ادامه دارد و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود فیلمبرداری از اواسط دیماه شروع می شود.

به تازگی خبر رسیده که قرار است خانم میترا حجار با حضور در این فیلم یکی از نقش های اصلی را به عهده بگیرند اگر کار دقیق و منظم پیش برود قرار است از ابتدای بهمن ماه این فیلم جلوی دوربین برود.(96/10/7)

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

[۱- نویسنده و کارگردانی : شاهد احمدلو]

[۲- تهیه کننده: علی یاور]

[3- مدیر فیلمبرداری: ]

[4- طراح صحنه و لباس: ]

[5- طراح گریم: ]

[۲6- صدابردار: ]

 

 

تصاویر و عکس های عوامل فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

دانلود فیلم مشمشه با هنرنمایی میترا حجار

دانلود فیلم ایرانی مشمشه

دانلود فیلم مشمشه با کیفیت عالی

دانلود فیلم مشمشه با کیفیت عالی

دانلود فیلم مشمشه شاهد احمدلو

بخش دانلود رایگان