دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید ایده اصلی با لینک مستقیم کیفیت بالا

فیلم موفق به کسب پروانه ساخت شد

لینک دانلود فیلم ایده اصلی بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی درمورد وضعیت ساخت دومین فیلم آزیتا موگویی :

آزیتا خانم کار رو از پا دویی اونم نه تو بازار بلکه تو سینما از سال 68 شروع کرد و پله پله بالا اومد و تا سال 92 اولین فیلمش رو با نام تراژدی ساخت و به گود کارگردانی وارد شد.

 

از کارهای ایشون که این روزهای روی پرده است می توان به فیلم وقتی برگشتم اشاره کرد که خانم موگویی مدیرتولید و مجری طرح آن بوده اند… که تا الان حدود 300 مبلیونی فروخته است.

 

طی این سال ها و در این مسیر پر فراز و نشیب یک نفر بیشترین همراهی رو با آزیتا خانم داشته اونم کسی نیست جز آقای رضا کریمی که این اواخر سریال گمشدگان به کارگردانی ایشون از شبکه دو پخش شد.

 

از همکاری های دو نفر می توان به چندین فیلم رضا کریمی اشاره کرد که خانم موگویی یا دستیار بوده یا مدیرتولید و … حتی کریمی فیلمنامه تراژدی اولین کار آزیتا موگویی رو نوشته بود.

آخرین اخبار فیلم :

فیلم سینمایی ایده اصلی با بازی بهرام رادان ، پژمان جمشیدی ، مریلا زارعی و هانیه توسلی بدون شک یکی از پرستاره ترین فیلم های سینمایی امسال ایران می باشد ، این فیلم به گفته برخی منتقدان توانایی برنده شدن عنوان فیلم سال سینمای ایران را دارد و می تواند در سینما نیز فروش بسیار موفق و بالایی داشته باشد.

تاریخ اکران این فیلم با توجه به مسائل مربوط به مجوز اکران و پروانه پخش مدت ها در هاله ای از ابهام قرار دادشت اما گفته می شود پس از مدت ها با اکران فیلم موافقت شده است و اکران فیلم طی روز های اینده آغاز خواهد شد.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

[۱- به کارگردانی : آزیتا موگویی]

[۲- تهیه کنندگان: آزیتا موگویی و رضا کریمی]

[3- نویسنده ها: امیر عربی و حسین تراب نژاد]

[4- طراح صحنه و لباس: ]

[5- طراح گریم: ]

[6- مدیر صدابرداری: ]

[7- مدیر فیلمبرداری: ]

 

 

تصاویر و عکس های عوامل فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

دانلود فیلم ایده اصلی

دانلود فیلم سینمایی ایده اصلی آزیتا موگویی دانلود فیلم ایرانی ایده اصلی با کیفیت بالا

تریلر فیلم