دانلود فیلم پالتو شتری

فیلم پالتو شتری، فیلمی طنز است با پی رنگی فلسفی که در مورد یک نفر آدمی است که خیلی به پالتوی شتری خود وابسته و هر جا می رود آن را می پوشد...

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید پالتو شتری با لینک مستقیم کیفیت بالا

فیلمبرداری ادامه دارد.

لینک دانلود فیلم پالتو شتری بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

مهدی علی میرزایی قلم گرم و گیرایی داره هر کی فیلمنامه های مهدی رو ساخته مردم مشتری شدند… نمونه بخواین زیاد چندتاشو می گم… گشت ارشاد، در مدت معلوم و … مهدی ماشالا دستشم تنده آخه الان در حال حاضر غیر از فیلم خودش چهار فیلم نیوجرسی، کاتیوشا، اولین تولد و تخته گاز رو هم نوشته که در دست تولید هستند.

از قدیم گفتن بچه که میاد روزیشم با خودش میاره و یا می گن دختر برکت خونه است… اگر شما هم مثل من به موارد باور نداشتین کافیه هممون به روند کاری سام درخشانی قبل و بعد تولد اولین فرزندش به نام برکه خانم توجه کنیم… همه چیز دستتون میاد.

این روزها و شبها فیلم تگزاس از درخشانی روی پردست و او با مدل مویی خاص در مراسمات فیلم شرکت می کنه که دقیقا این قیافه مربوط به همین فیلم هستش… و هیچ دلیل دیگه نداره باز فکر نکنید مده حواستون باشه…

گفتم مهدی دستش تنده ولی نمیدونم چرا سر ساخت اولین فیلم خودش انقد با سرعت پایین پیش میره… این فیلم سال 94 پروانه ساخت گرفته… کل سال 95 و 96 رو متوقف بود و در سال 97 روند ساخت آن آغاز شده و ادامه دارد.

 

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

نویسنده و کارگردانی : مهدی علی میرزایی

تهیه کننده : مجید شیخ انصاری

پخش کننده : لیان مووی

تصاویر و عکس های فیلم :

دانلود فیلم پالتو شتری با بازی سام درخشانی

دانلود فیلم پالتو شتری با بازی سام درخشانی

بخش دانلود رایگان