دانلود فیلم پریناز با لینک مستقیم و کیفیت HD

تاریخ و زمان اکران فیلم : تابستان سال ۱۳۹۶

لینک های دانلود رایگان فیلم با 3 کیفیت افزوده شد

***

 

توضیحاتی در باره این فیلم  + اخبار :

این فیلم زیبا برای اولین بار در سال ۱۳۸۱ اکران اولیه شد اما با برسی هایی که انجام شد پروانه نمایشش صادر نشد و از اون موقع تا کنون درحالت توقیف بوده است ولی با پیگری هایی که کارگردان فیلم  آقای بهرامیان داشته اند توانستند بعد از ۷ سال توقیف مجوز پخش و اکران مردمی را دریافت نمایند. در اولین روز اکران فیلم پریناز تصاویر جدید گرفته شد از بازیگران و عوامل فیلم که برای دانلود و مشاهده شما عزیزان در سایت قرار گرفت به زودی زمان اکران نهایی فیلم در سایت گذاشته میشود .

 

داستان این اثر سینمایی از آنجایی شروع می شود که دختر بچه ای خانواده خود را از دست داده و قرار است از طرف خانواده مادرش نگهداری شود اما در خانواده مادری اش ماجراهایى براى او رخ مى دهد و … داستان فیلم جذاب و تماشایی است که می تواند مورد توجه تماشاگران قرار بگیرد.

 

آخرین خبر : امروز یعنی سه شنبه 23 مهر ماه سال 98 بعد از سالها انتظار فروش فیلم پریناز شروع شد و کاربران عزیز اکنون میتوانند با انتخاب کیفیت مورد نظر خود را انتخاب و این اثر را دانلود نمایند و از دیدن این فیلم سینمایی زیبا لذت ببرند . عزیزانی که نسخه پیشفروش فیلم را تهیه می نمایند توجه داشته باشند که برای تماشا از رمز آن استفاده کنند .

 

 

 

عوامل فیلم سینمایی پریناز :

[۱- به تهیه‌کنندگی: عبدالمحمد نجیبی]

[۲- نویسندگی توسط : بابک کایدان]

[۳- موسیقی و آهنگ : محمدرضا درویشی]

[۴- تدوین کاری از : مصطفی خرقه پوش]

 

تصاویر فیلم

 

پخش آنلاین فیلم

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه