دانلود فیلم صدای منو میشنوید

داستان این فیلم درباره خانواده ای بوده که پس از سی سال تکه ای از پیکر فرزند خودشان را که مفقود شده پیدا می کنند و دو استخوان و کلیدی به دست آن ها رسیده است.دختر و پدر این شهید تلاش می کنند راز کلید را بفهمند و داستان از اینجا آغاز می شود.

دانلود فیلم ایرانی جدید صدای منو میشنوید با لینک مستقیم کیفیت عالی

لینک دانلود فیلم صدای منو میشنوید بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

توضیحاتی مختصر در معرفی این فیلم سینمایی :

فیلم صدای منو میشنوید در حال اکران بر روی در روی پرده سیننما بوده و پرویز پورجسینی در آن بازی می کند.کارگردان این فیلم درباره فروش کم آن گفته که ما انتظار فروش بالاتری داشتیم اما با هزینه کمی ساخته شده و فارابی هم از آن حمایت نکرده است بخاط همین دست ما خیلی بسته شده و نمی توانیم از بسیاری از بازیگران محبوب استفاده کنیم.

کارگردان فیلم بیان کرد که ما دو سال در صف اکران ماندیم و پخش کننده ها هم درخواست ما را برای پخش انجام ندادند.و از آقای سعدی که قرار بود به عنوان پخش کننده باشد شورای اکران تصمیم گرفت این فیلم را به صورت محدود اکران کند اما البته اگر هم در محرم اکران نشده بود باز هم فروش ما پایین بود ولی بی مهری کردن با این فیلم صحیح نمی باشد ولی با همه این عوامل ما این کار را ساخته ایم و به خانواده شهدا تقدیم کرده ایم که همین برای ما ارزش بالایی دارد.

مراحل تولید فیلم : بعد از 32 جلسه فیلمبرداری کردن در لواسان،تهران و جاده قم در رستم آباد و ارتفاعات گیلان این فیلم پایان یافت. 26 آبان 95.

دانلود فیلم صدای منو می شنوید با لینک مستقیم

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- کارگردان : پروین آشتیانی

2- تهیه کنندگان : حسن عباسی ، حسن کلامی

3- نویسنده : صادق پروین‌ آشتیانی

4- مدیر فیلمبرداری و تصویر برداری  :سعید بختیاری

5- تدوین شده توسط : کاوه ایمانی

6- توزیع کننده : شرکت نسیم صبا

7- پخش کننده : لیان مووی

8- فروش در اکران : مبلغ 2 میلیون تومان

9- موسیقی و آهنگسازی : ناصر چشم آذر

تصاویر و عکس های مرتبط با فیلم :

 

بخش دانلود رایگان