دانلود فیلم یواشکی

در خلاصه داستان بسیار کوتاهی که از این فیلم منتشر شده است عاشقانه های دو جوان را به تصویر میکشد آیا به نظر شما این فیلم هم داستانی همانند لانتوری خواهد داشت؟ به زودی خلاصه کامل برای کاربران عزیز قرار خواهدگرفت .

دانلود فیلم یواشکی با لینک مستقیم

تصاویر و اخبار جدید افزوده شد

 

توضیحاتی درباره فیلم :

فیلم برداری ظاهرا در شهریور ماه به پایان رسیده است و در دست تدوین نهایی میباشد امروز در ۱۵ مهر ماه اولین تصویر از این فیلم منتشر شد که جالب است و ظاهرا داستانی عاشقانه اجتماعی دارا میباشد .

 

کارگردان فیلم پیشتر در کارنامه درخشان خود فیلم هایی هم چون « بغض»، «عصبانی نیستم» و «لانتوری»  را ساخته است مخصوصا اخرین فیلمش که در باره دو زوج جوان بود که در اخر پسر به روی دختر اسید پاشید و بیشتر فیلم در باره بخشش و پایان بخشیدن جریانات اسید  پاشی بود ولی فیلم مدت زیادی طول کشید تا پروانه نمایش بگیرد به گفته رسانه های فرهنگی سینمایی برای دریافت مجوز این  فیلم نیز احتمالا مسیر طولانی بخواهد.

در گفتو گویی که کارگردان فیلم یواشکی با رسانه ها داشته اند سعی در پخش فیلم در سیو پنجمین جشواره فیلم فجر  دارند و احتمالا تا زمان آن تدوین نهایی نیز به پایان خود برسد.

 

عوامل ساخت فیلم :

لیست عوامل برای این فیلم تاکنون منتشر نشده است و به هیچ رسانه ای نگفته اند حتی فیلمبرداریش نیز چنان معلوم نبود اما به زودی در همین صفحه برای شما عزیزان درج خواهد شد .

 

عکس های فیلم :

برای مشاهده با کیفیت بالا روی عکسه کلیک نمایید

دانلود فیلم یواشکی فیلم جدید یواشکی

بخش دانلود رایگان