دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید ترانه با لینک مستقیم کیفیت بالا

ساخت فیلم رو به پایان است

لینک دانلود فیلم ترانه بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

لینک دانلود اضافه شد

***

 

اخبار جدید از وضعیت ساخت فیلم سینمایی ترانه :

فیلم ترانه نخستین کار جدی و سینمایی مهدی صاحبی کار خاص و ویژه ای هستش اگر فکر کردید برای اسمش گفتم سخت در اشتباهید چون اسم این خاص تر هم هست که حالا بماند بعدشم اسم ترانه موقته و ممکنه تغییر بکنه.

 

عواملی که این فیلم رو خاص می کنه چند چیزه که در ادامه بهش اشاره می کنم… یکی تهیه کننده های کاره که حاضر شدن با کارگردانی جوان کار کنند مهدی صباغ زاده که این روزها فیلم «ایتالیا ایتالیا» به تهیه کنندگی او روی پردست.

تهیه کننده دوم از صباغ زاده ام خاص تره ایشون رو بخوام دقیق معرفی کنم اینجوری جناب حجت الاسلام و المسلمین محمدتقی انصاری هستند تنها تهیه کننده و کارگردان ملبس به لباس روحانیت…

 

و سومین مطلبی که این فیلم رو خاص کرده و شاید دلیلی که چند ماه در مرحله گرفتن پروانه ساخت گیر کرده همین باشه موضوع فیلمه که به اعتقاد تهیه کنندگان قرار است بعد از گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی فیلمی با موضوع عفاف و حجاب ساخته شود.

 

این فیلم در لوکیشن هایی در سه شهر تهران، رشت و قم فیلم برداری خواهد و 5 بازیگر مطرح سینما در آن به ایفای نقش خواهند پرداخت که بزودی معرفی می شوند.

 

آخرین سکانس های فیلم در بندر انزلی گرفته شده است، تدوین، صداگذاری هم به اتمام رسیده و موسیقی فیلم را هم آرش بادپا ساخته و چیزی به پایان آماده سازی فیلم نمانده است، این فیلم فرم حضور در جشنواره فجر را هم پر کرده است.(96/10/2)

عوامل ساخت و تولید فیلم :

[۱- نویسنده و کارگردانی : مهدی صاحبی]

[۲- تهیه کنندگان: مهدی صباغ زاده و محمدتقی انصاری]

[3- مدیر فیلمبرداری: ]

[4- طراح صحنه و لباس: ]

[5- طراح گریم: ]

[6- مدیر صدابرداری: ]

 

پس از مدت ها فیلم جدید و جنجالی که بازیگران فراوانی داشت در سکوت کامل خبری ساخته شد و به دور از هیاهو ها در زمستان 97 اکران شد و کمتر از 300 میلیون تومان فروش داشت و حالا لینک دانلود فیلم ترانه با لینک مستقیم و کیفیت عالی در سایت قرار دادیم امیدواریم با خریداری اثر از سازندگان آن حمایت و از تماشای آن لذت ببرید.

دانلود رایگان فیلم ترانه با کیفیت عالی HD

دانلود رایگان فیلم ترانه با کیفیت عالی HD

تصاویر و عکس های عوامل فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

دانلود فیلم سینمایی جدید ترانه

دانلود فیلم سینمایی ترانه با کیفیت بالا دانلود رایگان فیلم ترانه

دانلود فیلم ترانه

دانلود فیلم ترانه

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه