دانلود فیلم سه رخ

فیلم سه رخ یا بهتر بگویم سه نسل ماجرایی را از سه زن هنرپیشه سینما به تصویر می کشد که در بخش اول به مشکلات بازیگری قدیمی که این روزها از یادها رفته می پردازد... در بخش دوم شاهد مشکلاتی هستیم که برای ستاره امروز سینما که همه او را می شناسند و در بخش آخر نظاره گر سختی هایی هستیم دختر دانشجو رشته هنر در آغاز راه هنرپیشه شدن دارد به جان می خرد.

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید سه رخ با لینک مستقیم کیفیت بالا

حضور در جشنواره کن 2018

لینک دانلود فیلم سه رخ بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

ساخته جدید جعفر پناهی که ششمین اثر سینمایی او به حساب می آید فیلمی کم خرج است اما با حاشیه های زیادی دست و پنجه نرم می کند… در این فیلم پناهی کارگردانی و تهیه کنندگی کرده است… در نوشتن فیلمنامه مشارکت داشته است.

این فیلم تنها یک نقش مرد دارد آن هم کارگردان سینماست و چه گزینه ای بهتر از خود پناهی، این فیلم همچنین یک بازیگر زن شناخته شده دارد آن هم بهناز جعفری است که اتفاقا قرار است خودش را بازی کند….

اما حاشیه بزرگ این فیلم آنجاست که این فیلم در هفتادویکمین فستیوال فیلم کن در فرانسه پذیرفته شده است اما به خاطر مشکلاتی که جعفرخان دارد که ما بهش ورود نمی کنیم نمی تواند به فرنگ سفر کند… هر چند درخواست ها و نامه های زیادی منتشر شده است برای انجام این سفر…

امسال ایران علاوه بر فیلم پناهی نماینده دیگری هم دارد که البته با فیلم همه می دانند کشور اسپانیا را نمایندگی می کند بله اصغر فرهادی را می گم… باید ببینیم آیا ایرانی ها از نخل های کن 2018 سهمی دارند یا خیر…

 

دانلود فیلم سه رخ جعفر پناهی

دانلود فیلم سه رخ جعفر پناهی

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

کارگردان و تهیه کننده: جعفر پناهی

نویسنده: نادر ساعی ور ، جعفر پناهی

تدوین: مستانه مهاجر ، پناه پناهی

صداگذاری: علیرضا علویان

طراح صحنه: لیلا نقدی

صدابردار: عبدالرضا حیدری

مدیر فیلمبرداری: امین جعفری

 

تصاویر و عکس های فیلم :

دانلود رایگان فیلم سه رخ با لینک مستقیم

دانلود فیلم سه رخ بدون سانسور

دانلود فیلم سه رخ بدون سانسور

دانلود فیلم سه رخ با بازی بهناز جعفری

بخش دانلود رایگان
50,000 تومان جایزه نقدی برای کامنتی که 100 لایکه شود! دیدگاهتان را حرفه ای طوری بنویسید