دانلود فیلم ایرانی جدید زن ها فرشته اند 2 با لینک مستقیم کیفیت بالا

فیلم در حال اکران است + عکس های فیلم افزوده شد

لینک دانلود افزوده شد

***

 

توضیحاتی درمورد وضعیت ساخت فیلم سینمایی :

فیلم سینمایی کمدی فانتزی اثری از آرش معیریان می باشد، آرش جان بشتر در زمینه تدوین صاحب سبک و البته در حوزه کارگردانی هم دستی بر آتش دارد او بیشتر آثار کمدی و بخنده آوردن مردم می سازد. از نکات قابل توجه معیریان اینکه او دیپلم کامپیوتر دارد. نویسنده فیلم از گرجی ها ایران است او کسی نیست جز کریم خودسیانی، او البته مجری تلویزیون بوده کریم آقا در نوشتن آثار دیگری هم مشارکت داده است که آخرین کار او سریال دادستان است.

 

از جمله بازیگران فیلم می توان به سحر قریشی، محمدرضا شریفی نیا، نیوشا ضیغمی، علی صادقی و … اشاره کرد. بد نیست اینجا یادی کنیم از رنده یاد مرحوم صدیقه کیانفر روحش شاد باد. تهیه کننده کار محمدحسین فرح بخش است که بیش از 6 دهه عمرش می گذرد. او حدود 50 فیلم را تهیه کنندگی کرده است. آقای فرح بخش تصمیم کرده است از این به بعد تنها سرمایه کذاری کند. او و یکی از دوستانش 13 سال قبل نسخه یک این فیلم ساخت شریفی نبا تنها بازیگر آن فیلم بجا مانده بود.

 

 

این فیلم در حال حاضر در مرحله اکران می باشد و تاکنون نزدیک 5 میلیارد فروش کیشه داشته و پس از اتمام نمایش مدتی طول خواهد کشید تا این اثر نماشی سینمایی به شبکه نمایش خانگی وارد شود می توانید تا انتشار اثر با سایت ما همراه باشید.

 

 

دانلود فیلم زن ها فرشته اند 2 با لینک مستقیم

دانلود فیلم زن ها فرشته اند 2 با لینک مستقیم

 

بالاخره این فیلم خانوادگی و موزیکال و خنده دار روانه بازار خانگی شد که می توانید این اثر نمایشی را به صورت رمز دار خریدار فرمایید. امیدواریم از تماشا فیلم لذت ببرید.

 

دانلود فیلم زن ها فرشته اند 2 سراسر خنده

دانلود فیلم زن ها فرشته اند 2 سراسر خنده

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

تدوین، کارگردان: آرش معیریان

نویسنده: کریم خودسیانی

تهیه کننده: محمدحسین فرح بخش

فیلم برداری: مرتضی خان‌ محمد

پخش: پارسا فیلم

مدیریت تبلیغات و اطلاع‌رسانی: گروه مدیاژورنال

خواننده: ایرج خواجه امیری

 

تصاویر و عکس های عوامل فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه